ons-team

Ons team

Het Kasgroeit team staat voor je klaar...

Bij Kasgroeit werken we met een enorm gemotiveerd team met verschillende specialismen, om samen de glastuinbouw naar een hoger plan te tillen. We zijn er voor zowel werkgevers als (toekomstige) werknemers.

Adviseurs Arbeidsmarkt

Er zijn vier Adviseurs Arbeidsmarkt die de spil zijn tussen bedrijven en werknemers en zorgen voor de invulling van vacatures. Daarnaast doen ze veel meer. Denk aan advies op het gebied van goed werkgeverschap en het zorgen voor meer instroom. Regelmatig gaan onze adviseurs op bezoek bij bedrijven, staan ze op banenmarkten en onderhouden ze contacten met het onderwijs. Ook helpen ze studenten met het vinden van leuke stageopdrachten in de sector. Om zo uiteindelijk te zorgen voor meer instroom in de sector.

Adviseurs Opleiding & ontwikkeling

Naast de Adviseurs Arbeidsmarkt maken ook drie Adviseurs Opleiding & Ontwikkeling deel uit van ons team. Deze Adviseurs richten zich op het ontwikkelen en leren binnen de bedrijven en het binden & boeien van medewerkers. Zij ondersteunen werkgevers en werknemers met persoonlijk opleidingsadvies, het opstellen van bedrijfsontwikkelplannen en beantwoorden vragen over opleidingen, subsidies of loopbaanpaden. Uiteindelijk willen we mensen aan het denken zetten en met hun ontwikkeling aan de gang laten gaan. Zowel werknemers als werkgevers kunnen nog verder meegroeien in het werk dat continu aan verandering onderhevig is. En daar helpen we graag bij!

Maak kennis met ons team:

Jolanda Rosloot

Adviseur Opleiding & Ontwikkeling

06-30108092
j.rosloot@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag, dinsdag en donderdag

Anneke Postma

Adviseur Opleiding & Ontwikkeling

06-30108236
a.postma@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m donderdag

Mara Juckers

Adviseur Opleiding & Ontwikkeling

06-30108261
m.juckers@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m donderdag

Martijn van Velzen

Adviseur Arbeidsmarkt

06-11211584
m.van.velzen@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m vrijdag

Frank van Baarle

Adviseur Arbeidsmarkt

06-15124224
f.van.baarle@kasgroeit.nl

werkdagen:
dinsdag t/m vrijdag

Jos Klop

Adviseur Arbeidsmarkt

06-11441964
j.klop@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m vrijdag

Marjolein van Dam

Adviseur Arbeidsmarkt

06-15157442
m.van.dam@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m woensdag

Eva van Rijnswou

Communicatie

06-11771021
e.van.rijnswou@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m donderdag

Kirsten Ahmade - van Hulst

Secretaresse

06-15255288
k.ahmade.van.hulst@kasgroeit.nl

werkdagen:
dinsdag, donderdag & vrijdag

Jeroen Verweij

Manager

06-57325280
j.verweij@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m vrijdag