Ons team

Het Kasgroeit team staat voor je klaar...

Bij Kasgroeit werken we met een enorm gemotiveerd team met verschillende specialismen, om samen de glastuinbouw naar een hoger plan te tillen. We zijn er voor zowel werkgevers als (toekomstige) werknemers.

Adviseurs Arbeidsmarkt

Er zijn vier Adviseurs Arbeidsmarkt die de spil zijn tussen bedrijven en werknemers en zorgen voor de invulling van vacatures. Daarnaast doen ze veel meer. Denk aan advies op het gebied van goed werkgeverschap en het zorgen voor meer instroom. Regelmatig gaan onze adviseurs op bezoek bij bedrijven, staan ze op banenmarkten en onderhouden contacten met het onderwijs. Ook helpen ze studenten met het vinden van leuke stageopdrachten. Om zo uiteindelijk te zorgen voor meer instroom in de sector.

Adviseurs Opleiding & ontwikkeling

Naast de Adviseurs Arbeidsmarkt maken ook drie Adviseurs Opleiding & Ontwikkeling deel uit van ons team. Deze Adviseurs richten zich op het ontwikkelen en leren binnen de bedrijven en het binden & boeien van medewerkers. Zij ondersteunen werkgevers en werknemers met persoonlijk opleidingsadvies, het opstellen van bedrijfsontwikkelplannen en beantwoorden vragen over opleidingen, subsidies of loopbaanpaden. Uiteindelijk willen we mensen aan het denken zetten en met hun ontwikkeling aan de gang laten gaan. Zowel werknemers als werkgevers kunnen nog verder meegroeien in het werk dat continu aan verandering onderhevig is. En daar helpen we graag bij!

Maak kennis met ons team:

Jolanda Rosloot

Adviseur Opleiding & Ontwikkeling

06 30 10 80 92
j.rosloot@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag, dinsdag en donderdag

Anneke Postma

Adviseur Opleiding & Ontwikkeling

06 30 10 82 36
a.postma@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m donderdag

Mara Juckers

Adviseur Opleiding & Ontwikkeling

06 30 10 82 61
m.juckers@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m donderdag

Martijn van Velzen

Adviseur Arbeidsmarkt

06 11 21 15 84
m.van.velzen@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m donderdag

Frank van Baarle

Adviseur Arbeidsmarkt

06 15 12 42 24
f.van.baarle@kasgroeit.nl

werkdagen:
dinsdag t/m vrijdag

Marjolein van Dam

Adviseur Arbeidsmarkt

06 15 15 74 42
m.van.dam@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m woensdag

 

Ilona van Waveren

Marketing- en communicatieadviseur

06 34 48 97 76
i.van.waveren@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag, dinsdag en donderdag

 

 

Edwin Zuidgeest

Programmamanager

06 18 41 94 30
edwin.zuidgeest@actor.nl 

werkdagen:
maandag t/m vrijdag

Jos Klop

Adviseur Arbeidsmarkt

06 11 44 19 64
j.klop@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m vrijdag

Romy Perizonius

Junior Adviseur Arbeidsmarkt

06 34 43 73 49
r.perizonius@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag t/m vrijdag

Eva van Rijnswou

Communicatie

06 11 77 10 21
e.van.rijnswou@kasgroeit.nl

werkdagen:
maandag, dinsdag en donderdag

Kirsten Ahmade - van Hulst

Secretaresse

06 15 25 52 88
k.ahmade.van.hulst@kasgroeit.nl

werkdagen:
dinsdag, donderdag en vrijdag