Je ontdekt wat je werknemer belangrijk vindt in het werk en welke leerstijlen daarop aansluiten.
Kunstmatige intelligentie (AI) op de werkvloer - regio Arnhem/Nijmegen - 13 januari
In het kort
In deze workshop krijg je een begrijpelijke introductie in kunstmatige intelligentie. Wat betekent het precies Hoe werkt het op hoofdlijnen? En waarom is het zo actueel voor de tuinbouw?
Kennismaken met AI in de glastuinbouw
Werk jij in de glastuinbouw en wil je ontdekken wat kunstmatige intelligentie voor jouw werk kan betekenen? In deze workshop krijg je inspiratie om zelf te onderzoeken wat AI voor jou kan doen. Je hebt geen technische kennis nodig, alleen nieuwsgierigheid.
Tijdens de workshop:
- ontdek je wat AI is en waarom het steeds belangrijker
wordt in ons werk - zie je hoe AI nu al een rol speelt binnen de
glastuinbouw - verken je hoe AI jou kan ondersteunen in je dagelijkse
werkzaamheden - denk je na over de vaardigheden die helpen om slim
met AI om te gaan - krijg je kennis om bewust en veilig met informatie te
werken - ervaar je hoe AI jouw ideeën kan versterken en nieuwe
mogelijkheden opent
Voor wie
Deze workshop is geschikt voor werknemers in de glastuinbouw, van uitvoerend tot leidinggevend. Technische voorkennis is niet nodig.
Locatie
De workshop vindt plaats bij Rikken Hedera: Hedera 5, 6681 RD Bemmel
Ik heb interesse in een workshop
Laat je gegevens hieronder achter en geef aan in welke workshop jij interesse hebt. Wij zullen contact met je opnemen om te kijken naar de mogelijkheden.