Helpt je ontwikkelen

Vragen of onafhankelijk (gratis) opleidingsadvies nodig?

Wij zijn dagelijks bereikbaar van 8.30 tot 17.00 uur. Neem contact met ons op op de manier die voor jou het beste werkt.

Telefoon: 088 - 329 20 70
E-mail: [email protected]

HR netwerk Glastuinbouw Bommelerwaard

16 december 2025 14:00 - 16:30 Diamond Flowers Uilkerweg 1 5305 TD Zuilichem

Wat is het HR netwerk Glastuinbouw?

De HR netwerken zijn in het leven geroepen om HR kennis te delen, andere bedrijven beter te leren kennen en de krachten te bundelen. Verschillende keren per jaar komen mensen bij elkaar die zich bezig houden met HR in de glastuinbouw. Verspreid door heel Nederland ontmoeten zij elkaar in regionale netwerken om van en met elkaar te leren. Bij de bijeenkomsten brengen de groepen zelf onderwerpen in en behandelen zij steeds een nieuw thema. Tijdens de bijeenkomsten gaan we in gesprek over allerlei onderwerpen op gebied van HR.

Bekijk meer info over de HR netwerkgroepen Glastuinbouw

Wat kun je dit keer verwachten?

Op 16 december organiseren we een speciale sessie met verbeterspecialist Buck de Groot. Buck heeft verschillende glastuinbouwbedrijven geholpen om €200.000 per jaar te besparen en 15% sneller te produceren. Hij laat zien hoe je met kleine, praktische verbeteringen grote stappen kunt zetten.

Het centrale thema

Hoe richt je het werk zo in dat er meer rust ontstaat, verspilling verdwijnt en de productiviteit sneller stijgt dan de loonkosten?

Buck werkt niet met ingewikkelde theorie. Hij neemt je mee in duidelijke voorbeelden die je direct kunt toepassen op de werkvloer. Dat is belangrijk in een tijd van stijgende lonen, personeelsschaarste en hogere prestatiedruk.

Welke onderwerpen maken voor jullie het verschil?

Kies vooraf welke thema’s voor jouw bedrijf nú relevant zijn. Dan richten we de sessie in op wat direct resultaat oplevert.

  1. Verspillingen
    → Waar loopt structureel tijd weg – en hoe draai je dat om in winst?
  2. Standaardwerk
    → Hoe zorg je dat iedereen werkt volgens de beste methode – elke dag weer?
  3. Dagstart & visuele sturing
    → Hoe zie je in één oogopslag wat goed gaat – en wat niet?
  4. Probleemoplossing
    → Hoe voorkom je dat dezelfde issues steeds terugkomen?
  5. 5S & werkplekinrichting
    → Hoe levert een slimme werkplek directe tijdwinst op?
  6. Leiderschapsritme & escalaties
    → Hoe verminder je ad-hoc-gedrag en stuur je met rust en ritme?

Ook geïnteresseerden van buiten het HR-netwerk zijn van harte welkom. Aanmelden kan bij Arna, Adviseur Opleiding en Ontwikkeling.

Voor wie?

Deze bijeenkomst is speciaal voor mensen die zich bezig houden met HR in de glastuinbouw. Ben jij een HR-medewerker, of houd jij je bezig met personeelszaken binnen het bedrijf? Dan is deze bijeenkomst interessant voor jou.

 

Locatie

Dit keer komt het HR-netwerk Bommelerwaard bij elkaar bij Diamond Flowers, Uilkerweg 1 5305 TD Zuilichem. De workshop duurt van 14:00 tot 16:30.

Aanmelden voor HR-netwerk Glastuinbouw