Je ontdekt wat je werknemer belangrijk vindt in het werk en welke leerstijlen daarop aansluiten.
HR-ondernemersgroep Zuid-oost Nederland
Wat is het HR-ondernemingsgroep?
LLTB, Kasgroeit, Glastuinbouw Nederland en ZLTO slaan de handen in een. Wat betekent dat eengezamenlijk HR-ondernemersgroep in het Zuid-oost Nederland (regio Oost-Brabant/Limburg) start. Door samen te werken voorkom je overlap en ontstaan er nieuwe kansen op het gebied van kennisdelen, met elkaar sparren en actuele vraagstukken vertalen naar de praktijk. Een ander voordeel is dat er een breder netwerk ontstaat dat over de provinciegrens Limburg/Brabant heen gaat.
De HR netwerken zijn in het leven geroepen om HR kennis te delen, andere bedrijven beter te leren kennen en de krachten te bundelen. Verschillende keren per jaar komen mensen bij elkaar die zich bezig houden met HR in de glastuinbouw. Verspreid door heel Nederland ontmoeten zij elkaar in regionale netwerken om van en met elkaar te leren. Bij de bijeenkomsten brengen de groepen zelf onderwerpen in en behandelen zij steeds een nieuw thema. Tijdens de bijeenkomsten gaan we in gesprek over allerlei onderwerpen op gebied van HR.
Bekijk meer info over de HR netwerkgroepen Glastuinbouw
Wat kun je dit keer verwachten?
Krijg jij als werkgever nooit vragen van medewerkers over hun pensioen? Weet dan wat je dit jaar als goed werkgever te doen staat.
Petro van Laarhoven, pensioenconsulent bij BPL Pensioen, praat je bij over de nieuwe pensioenregeling van BPL Pensioen. Hij neemt je mee in wat de regeling inhoudt en wat je zelf als werkgever vanuit goed werkgeverschap kunt doen om je medewerkers mee te nemen in deze transitie.
Daarnaast is er ruimte om actualiteiten en HR-vraagstukken met andere werkgevers uit Zuid-Oost Nederland te bespreken.
Programma
- 14:00 uur: welkom
- 14:05 uur: onderlinge uitwisseling over actualiteiten en HR-vraagstukken
- 14:35 uur: uitleg over de nieuwe pensioenregeling door Petro van Laarhoven van BPL Pensioen
- 16:00 uur: rondleiding bij het gastbedrijf
- 16:30 uur: einde
Wil je hierbij aanwezig zijn? Meld je dan aan.
Voor wie?
Deze bijeenkomst is speciaal voor mensen die zich bezig houden met HR in de glastuinbouw. Ben jij een HR-medewerker, of houd jij je bezig met personeelszaken binnen het bedrijf? Dan is deze bijeenkomst interessant voor jou.
Locatie
De HR-ondernemersgroep Zuid-Oost Nederland komt op donderdag 17 september 2026 van 14:00 tot 16:30 uur bij elkaar bij Genson in Sint-Oedenrode
