Je ontdekt wat je werknemer belangrijk vindt in het werk en welke leerstijlen daarop aansluiten.
Opleiding Middle Management C
Details
Maart 2026
IMK opleidingen
Ben jij een leidinggevende die al ervaring heeft met het aansturen van een team en wil je je invloed uitbreiden naar het managementteam? Wil je leren hoe je niet alleen je eigen afdeling, maar de hele organisatie kunt versterken? Dan is de opleiding Middle Management C precies wat je nodig hebt.
Kasgroeit is een onafhankelijke gratis organisatie binnen de glastuinbouw. Wij denken met je mee of deze cursus past bij jouw behoeftes. Neem contact op met één van onze adviseurs en kom erachter of deze cursus jou verder gaat helpen in je ontwikkeling.
Wat leer je?
Na afloop van de opleiding Middle Management C weet je hoe veranderingen door te voeren en je visie zichtbaar over te brengen in de hele organisatie. Met modules over strategie, businessplanning, verandermanagement en financieel inzicht.
Wat kan je verwachten
Tijdens de opleiding komen de volgende onderwerpen aan de orde:
- Opzet en uitwerking businessplan
-
Strategie formuleren
-
Ondernemersbeleid en afdelingsbeleid
-
De kracht achter succesvol veranderen
-
Begroten en budgetteren
- Sturen op kerngetallen
De opleiding is praktijkgericht, inclusief 1-op-1 coaching, theorie- en praktijkexamens.
Voor wie
De opleiding is geschikt voor ervaren leidinggevenden die al Middle Management B of een vergelijkbare cursus hebben gevolgd.
Is deze opleiding iets voor jou?
Advies over deze opleiding
Kasgroeit is een onafhankelijke organisatie in de glastuinbouw. Wij bieden gratis advies over of deze cursus bij je past.
Wil jij je direct inschrijven?
Ga dan naar de website van de opleider. Daar kun jij je direct inschrijven.
Veelgestelde vragen
Nee, Kasgroeit is geen opleider. We helpen werknemers en werkgevers wel de juiste opleiding te vinden. Op onze site vind je een actueel overzicht van opleidingen voor de glastuinbouwsector die door externe opleiders worden aangeboden. Kijk voor een actueel overzicht op de opleidingspagina.
Op de website vind je een actueel opleidingsoverzicht van opleidingen en cursussen in de glastuinbouw. Een van onze adviseurs kan je advies geven over welke opleiding of cursus het beste past bij jouw wensen en leerdoelen. Neem daarvoor contact op met een van onze adviseurs.
Heb je een vraag over een opleiding en kun je het antwoord niet vinden op de opleidingspagina? Neem dan contact op met Kasgroeit op de manier die jij fijn vindt.
Kasgroeit biedt zelf geen opleidingen aan. Wij bieden een actueel overzicht aan opleidingen van externe opleiders. Wel kunnen we je helpen bij het vinden van de juiste opleiding. Kijk voor een actueel overzicht op de opleidingspagina.
De inschrijving voor een opleiding of cursus gaat via de opleider. Op de opleidingspagina vind je een link naar de website van de opleider waar je je kunt inschrijven.
Wil je zelf een opleiding volgen of ben je op zoek naar een opleiding voor een werknemer? Voor veel cursussen en opleidingen kun je subsidie aanvragen bij fonds Colland Arbeidsmarkt. Een overzicht van de regelingen die op dit moment gelden vind je op de pagina van subsidies voor opleidingen en cursussen.
Heb je vragen over subsidiemogelijkheden, neem dan contact met ons op.
Stel je vraag over Opleiding Middle Management C
Wij helpen je graag op weg met het vinden van de opleiding die bij jou past! Stel je vraag via het formulier en wij nemen contact met je op. Liever direct contact met één van onze opleidingsadviseurs? Dat kan natuurlijk ook!
Vragen of opleidingsadvies nodig?
Wil jij starten met groeien, maar weet je nog niet precies hoe? Wij helpen je graag op weg!
Bel 088 329 20 70 of stuur een e-mail.