Helpt je ontwikkelen

Vragen of onafhankelijk (gratis) opleidingsadvies nodig?

Wij zijn dagelijks bereikbaar van 8.30 tot 17.00 uur. Neem contact met ons op op de manier die voor jou het beste werkt.

Telefoon: 088 - 329 20 70
E-mail: [email protected]

HR netwerkbijeenkomst Glastuinbouw

3 oktober 2024 14:00 16:30 Delphy Violierenweg 3, 2665 MV BLEISWIJK

Wat is het HR netwerk Glastuinbouw?

De HR netwerken zijn in het leven geroepen om HR kennis te delen, andere bedrijven beter te leren kennen en de krachten te bundelen. Verschillende keren per jaar komen mensen bij elkaar die zich bezig houden met HR in de glastuinbouw. Verspreid door heel Nederland ontmoeten zij elkaar in regionale netwerken om van en met elkaar te leren. Bij de bijeenkomsten brengen de groepen zelf onderwerpen in en behandelen zij steeds een nieuw thema. Tijdens de bijeenkomsten gaan we in gesprek over allerlei onderwerpen op gebied van HR.

Bekijk meer info over de HR netwerkgroepen Glastuinbouw

Wat kun je dit keer verwachten?

Op 3 oktober komt de HR netwerk groep Zuid-Holland bij elkaar. Deze bijeenkomst staat in het teken van samen leren en innoveren. We maken kennis met de Horti Academy en met de Hybride Docent. De volgende vragen staan centraal:

  1.       Waar loop je tegen aan in het future fit maken van de medewerker?
  2.       Wat moet de medewerker van de toekomst zeker kennen en kunnen?
  3.       Wat zouden jullie samen met de Horti Academy willen doen om je organisatie verder te brengen in het ontwikkelen van medewerkers?

Voor wie?

Deze bijeenkomst is speciaal voor mensen die zich bezig houden met HR in de glastuinbouw. Ben jij een HR-medewerker, of houd jij je bezig met personeelszaken binnen het bedrijf? Dan is deze bijeenkomst interessant voor jou.

 

Locatie

Dit keer komt het HR-netwerk Zuid-Holland bij elkaar bij Delphy, Violierenweg 3, 2665 MV Bleiswijk. De workshop duurt van 14:00 tot 16:30

Aanmelden voor HR-netwerk Glastuinbouw