Contact

 

De medewerkers van Kasgroeit zijn dagelijks bereikbaar tussen 8.30 en 17.00 uur.


Ons telefoonnummer:

088 329 20 70

Voor het plaatsen / aanmelden van vacatures stuur een e-mail naar: vacatures@kasgroeit.nl

Voor overige vragen kunt u e-mailen naar: info@kasgroeit.nl

 

Je kunt onze adviseurs mobiel bellen, of een e-mail sturen:

        

Jolanda Rosloot

(Adviseur Opleiding & Ontwikkeling)

Mobiele telefoon: 06-30108092 
e-mail: j.rosloot@kasgroeit.nl 
werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

    

 

Anneke Postma

(Adviseur Opleiding & Ontwikkeling)

Mobiele telefoon: 06-30108236
e-mail: a.postma@kasgroeit.nl
werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

       

 

Mara Juckers

(Adviseur Opleiding & Ontwikkeling)

Mobiele telefoon: 06-30108261
e-mail  m.juckers@kasgroeit.nl
werkdagen: maandag t/m donderdag

    

Martijn van Velzen

(Adviseur Arbeidsmarkt / Stagestimulator)

Mobiele telefoon: 06-11211584
e-mail: m.van.velzen@kasgroeit.nl 
werkdagen: maandag t/m vrijdag  

    

Frank van Baarle

(Adviseur Arbeidsmarkt)

Mobiele telefoon: 06-15124224
e-mail: f.van.baarle@kasgroeit.nl 
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Jos Klop

(Adviseur Arbeidsmarkt)

Mobiele telefoon: 06-11441964
e-mail: j.klop@kasgroeit.nl
werkdagen: maandag t/m vrijdag

Marjolein van Dam

(Adviseur Arbeidsmarkt) 

Mobiele telefoon: 06-15157442
e-mail: m.van.dam@kasgroeit.nl
werkdagen: maandag t/m woensdag

Eva van Rijnswou

(Communicatie)

Mobiele telefoon: 06-11771021
e-mail: e.van.rijnswou@kasgroeit.nl
werkdagen: maandag t/m donderdag

Kirsten van Hulst

(Secretaresse)

Mobiele telefoon: 06-15255288
e-mail: k.van.hulst@kasgroeit.nl
werkdagen: dinsdag, donderdag & vrijdag


Jeroen Verweij

(Programmamanager)

Mobiele telefoon: 06-57325280
e-mail: j.verweij@kasgroeit.nl
werkdagen: maandag t/m donderdag


 

 

Volg Kasgroeit ook op:

 

                    

 


 

Stel een vraag

Naam
Telefoonnummer
E-mail
Vraag / opmerking
* Verplichte velden

Nieuws

Gebrek aan personeel remt groei bedrijven
Gebrek aan personeel remt groei bedrijven
16-01-2019
Een weblog van Jolanda Rosloot geschreven voor Goedemorgen Sierteelt over hoe we moeten omgaan met het gebrek aan menskracht en personeel met specifieke vaardigheden.

Recente tweets